Krajský přebor muži C (2008/2009)

72:57

15/11/2008 18:00

Popis zápasu

Úvod zápasu vyšel našemu celku. Od prvních minut dominovala naše rychlost a nacvičené akce. Soupeř se držel, takříkajíc nadostřel, jen díky hře svých dlouhých hráčů. V 10.minutě první čtvrtiny jsme vedli 21:9. Do druhé čtvrtiny jsme šli jasně s tím, že náskok navýšíme a poté budeme ve hře točit celou lavičku. Jenže opak byl pravdou. Přešticím spadlo do koše několik divokých střel, zatímco nám odešlo hlavně v útoku téměř vše a najednou byl stav vyrovnaný. V poločase svítilo na ukazateli 29:28 pro naše barvy. V poločase zazněla směrem k týmu výrazná domluva, co je špatně, řekli jsme si jak chyby napravit a na palubovce to bylo znát. Vstup do 3.čtvrtiny nám vyšel a v 5.minutě jsme vedli 38:30. V této době jsme stále pokračovali ve zlepšeném výkonu, nikoli však ve výborném a v 8 .minutě již vedli o 14 bodů. Jenže poté od našich hráčů přišlo opět polevení a do konce čtvrtiny Přeštice snížili na přijatelných 5 bodů. Ve 4.čtvrtině jsme nenechali nic náhodě, opět se vrátili k své hře a v 5. minutě vedli o 16 bodů. Zápas se poté jen dohrával, i když Přeštice snahu měli, ale tu jim zastavili hráči z vlasních řad, kteří neunesli výroky rozhodčích a díky nevhodným komentářům byli oba vyloučeni. V zápase jsme zcela určitě nepředvedli ideální výkon, ale i tato výhra se počítá. Velice pozitivní výkon předvedl Jiří Bečvář.