Trojky: 11/12

Fauly: 19/18

Šestky: 20/9, 25/14

Čtvrtiny: 21:34, 21:21, 16:12, 24:19

Do očekávaného derby jsme nastoupili bez opor Kaisera, Běla a dlouhodobě zraněného Hauera. První čtvrtina jasně vyzněla pro Loko "A" když naši hráči absolutně nerespektovali taktické pokyny a pouštěli se do nepřipravených střel z dlouhé vzdálenosti. Dále obrana byla značně alibistická a spíše nijaká. Čehož je důkazem obdržených 34 bodů, z toho 6 trojek. Před druhou čtvrtinou jsme si řekli chyby a malinko je napravili, i když to stále žádná sláva nebyla. V poločase tak Loko "A" vedlo 55:42 a vypadalo to na debakl. Jenže náš celek do druhého poločasu nastoupil se zónovou obranou, která činila soupeři problémy. Do konce čtvrtiny se nám podařilo náskok stáhnout na přijatelných 9 bodů. Hned v úvodu posledního dějství jsme vstřelili 6 bodů v řadě a najednou to bylo jen o 3. Kdyby v tento moment zápasu hráči opět lépe dodržovali taktické pokyny tak jsme mohli zcela určitě pomýšlet i na vítězství. Dalším faktorem našeho neúspěchu bylo velice špatné procento střelby trestných hodů a mnoho zkažených přihrávek, i když i s tím jsme se jakž takž dokázali vypořádat. Tím nejzásadnějším problémem byla malá agresivita při nájezdech a velice malé využívání dlouhých hráčů a neustálá střelba z dlouhé vzdálenosti. Pochvalou pro tým je to, že ani za nepříznívého stavu o 19 bodů nesložil zbraně, bojoval a v závěru zápasu sahal po vítězství. Týmu Loko „A“ gratulujeme k zaslouženému vítězství v tomto zápase byl jasně zkušenějším týmem.