Tachov vs. BK Lokomotiva Plzeň
Krajský přebor mladší minižáci (2010/2011)

56:40

08/01/2011 11:30

Do druhého utkání vstoupili hráči Plzně po smolné prohře o bod z předchozího utkání velmi vlažně. První čtvrtinu jsme prohráli 12 bodovým rozdílem a do poločasu narostl rozdíl už na 17 bodů. Ve  druhém poločase jsme trochu proházeli sestavou a dokázali se Tachovu přiblížit na přijatelných 9 bodů, přesto jsme utkání prohráli 16 bodovým rozdílem. Na hráčích byla vidět psychická deka z prvního zápasu, který byl velmi hektický. Výkon rozhodčího Minicha byl nadále i v druhém zápase strašný. Tentokrát technická chyba trenérovi hostů v závěru utkání byla udělena spravedlivě, protože neudržel nervy na uzdě. Opět jsme totiž utkání vyhráli a opět jen v počtech faulů 25:13 pro nás. Přesto nemůžeme všechnu vinu házet na rozhodčího. Zejména ve druhém zápase jsme nadělali mnoho nevynucených chyb a Tachov si vítezství více zasloužil. Bojovnost už nebyla z naší strany taková jako v prvním utkání. Ještě stojí za zmínku obrana Tachova, která byla k vidění v obou utkáních. Hráči domácího celku bránili chvílemi obranu zatáhlou velmi podobnou zóně. V této kategorii by měla být povinná osobní obrana po celém hřišti a tak by měl bránit i Tachov, nebo budou mít v žákovských či dorosteneckých kategoriích velké problémy ubránit osobně.