Fauly: 27/20

Šestky: 18/6, 35/24

Trojky: 2/3

Čtvrtiny: 12:25, 15:15, 10:21, 15:23

Zápas s favoritem soupeře jsme nezačali zle. Velice dobře jsme bránili, výborně fungovalo odstupování ze slabé strany a výpomoc mezi malými a dlouhými hráči. Jenže jsme opět neudrželi koncentraci a soupeře vlastníma chybama a především neproměňováním šoupáků nechali do konce čtvrtiny odskočit na 13 bodů. Při přestávce jsme si jasně řekli chyby, které se hráči snažili až na pár vyjímek napravit. Najednou byla hra vyrovnaná. Kdybychom dokázali opět zlepšit proměňovaní jasných šancí tak jsme mohli pomýšlet na lepší poločasový výsledek než 27:40. Ve třetí čtvrtině jsme se až do 5.minuty drželi tak říkajíc na dostřel a favorita stále trápili. Jenže v tento okamžik zasáhli do zápasu rozhodčí. Po několika svých hrubých chybách, neunesli kritiku domácího trenéra M.Kozla a místo aby se snažili své chyby napravit tak domácího trenéra vyloučili. Tímto verdiktem jasně negativně ovlivnili zápas, který byl do té doby poměrně slušným a kvalitním. Po vyloučení trenéra se hra domácích logicky sesypala a M.Lázně vyhráli 84:52. Závěrem musíme přiznat, že domácí trenér si zcela určitě jednu technickou chybu za hlučné protesty zasloužil, ale vyloučení bylo zcela nezasloužené a velice úzkostlivé řešení vlastních chyb. Mariánským Lázním gratulujeme v zápase byli zcela určitě komplexnějším týmem.