Trojky: 11/6

Fauly: 22/13

Šestky: 16/10, 35/22

Čtvrtiny: 9:20, 19:22, 31:30, 14:18

Do zápasu s druhým celkem soutěže jsme nastoupili skromně, ale ne ustrašeně. Pokyny byli jasné, dobře bránit, hrát jednoduše, 100% trestat chyby soupeře a nepromarňovat střelecké pozice. V úvodu se nám povedlo dodržovat vše co jsme chtěli a ještě v 6.minutě byl stav 9:9. Poté se jasně projevila kvalita soupeře, který zpřesnil hru, zagresivnil obranu a povedlo se mu odskočit na rozdíl 11 bodů. Před druhou čtvrtinou jsme změnili obranu na zónu, nabudili hráče pro agresivnější hru a především si řekli, že budeme mnohem více fintovat. Najednou jsme procházeli obranou soupeře jako nůž máslem, k tomu se nám dařila střelba z dlouhé vzdálenosti a bylo srovnáno, 22:23, ve 3.minutě druhé čtvrtiny. Jenže hráči jako by se uspokojili a přestali hrát svou hru, zhoršil se pohyb v obraně a Žižkov nám odskočil do poločasu o 10 bodů, 40:50. Po změně stran naši hráči bojovali, ale vlastní chyby je neustále sráželi na kolena, soupeř tak postupem času zvýšil svůj náskok na 20 bodů. Jenže i přes to náš tým nesložil zbraně a bojoval až do konce, povedlo se nám tak aspoň zkorigovat skóre na 73:90. Za předvedený výkon v dnešním zápase musíme hráče pochválit a musíme taktéž podotknout, že kdyby dokázali podávat takto bojovný a koncentrovaný výkon ve všech zápasech tak zcela určitě okupujeme horní patra tabulky.