Loko Plzeň vs. Ústí n.L.
U14 žákovská liga (2007/2008)

85 - 74

03/11/2007 17:00

Žáci U 14 vstoupili do své hlavní soutěže na výbornou. V prvním utkání jsme přivítali na domácí palubovce 28.ZŠ v Rodinné ul. celek Ústí n. Labem a po kolektivním výkonu vyhráli rozdílem 11 bodů. Družsvo hostí opírající se o výborné výkony hráčů Feštra a Krombholze ( 38 +19 bodů) vyhrálo první čtvrtinu 18:12 a utkání slibovalo zajímavý žákovský basketbal. Ve druhé čtvrtině však po změně obrany domácí borci nepustili prakticky hosty do žádné akce a vítěztvím ve druhé čtvrtině 32:9 otočili výsledek utkání ve svůj prospěch. Základní pětka domácích ve složení Bína,Froněk,Gezo,Blažek a Švandrlík si udržovala od druhé čtvrtiny stálé vedení o 15 bodů a tak mohl trenér Luděk Bejček dát šanci dalším hráčům na lavičce.