Krajský přebor muži C (2011/2012)

62:81
(22:30, 16:15, 14:20, 10:16)

18/03/2012 10:00

Do Tachova jsme zajížděli s respektem. Domácí tradičně bývají na domácí palubovce bojovně naladěni a hlavně hrají pro radost, takže je nezlomí ani to, že prohrávají větším bodovým rozdílem. Do samotného zápasu jsme vstoupili na jedničku. V obraně se nám dařilo eliminovat nájezdy a hru pod koš. V útoku jsme přecházeli 1 na 1, dávali z dálky i ze střední vzdálenosti a vedení 16:2 bylo naprosto zasloužené. Jenže po následném oddechovém čase domácích se misky převažovali na druhou stranu. Nám se přestalo tak dařit střelecky. Do toho domácí veškeré své aktivity vrhli na hru pod koš přes svého nejlepšího hráče Rouse. Není tak divu, že po zbytek první půle se hrála téměř plichta. V poločase 45:38 pro nás. Do druhé půle jsme vstoupili rozpačitě. Jakoby jsme nevěděli co hrát. Jedinou klikou bylo to, že ani domácí nenastoupili v nejlepším rozpoložení. Po následném prostřídáni našich řad jsme mnohem více přitáhli v obraně. Tím se nám povedlo získat několik míčů, dát několik lehkých košů a získali tak 13-ti bodové vedení. To nás uklidnilo. Poté jsme náskok v pohodě navýšili na 22 bodů a zápas se prakticky dohrával.

+zápasu: obrana, procento využití nacvičených akcí, fair play na obou stranách, přechod do rychlého protiútoku

-zápasu: zbytečné chyby způsobené podceněním, ve druhém poločase za rozhodnutého stavu ostřelování koše jen z dálky, málo hrané nacvičené akce i přesto, že vycházeli