68:58
(10:14, 18:11, 17:20, 23:13)

02/04/2011 19:00

Popis zápasu

Do 1. semifinálového zápasu jsme vstoupili dobře a ujali se vedení 6:1. Všichni hráči jezdili na 150% což se hned v několika faktorech stalo spíše negativem. Především to bylo ve faulování. Naše přemotivovanost často dávala Domažlicím možnost trestných hodů a to v situacích, kdy byli v křeči, nebo zbývalo několik vteřin do konce útoku. Dále to byli špatně volené střely a útočné kombinace. Domažlice tradičně spoléhaly na tvrdou obranu, doskok a náběhy ze slabé strany. První 3 čtvrtiny se hrál naprosto vyrovnaný zápas. V jednu chvíli jsme vedli rozdílem 2 - 4 bodů my a za chvíli zase domácí. Rozhodující v zápase se nakonec ukázala první polovina 4. čtvrtiny. My udělali několik chyb v přihrávce a začali jsme se pomaleji vracet. Do toho se poměrně brzy, cca 5 minut před koncem, vyfauloval M. Kozel a domácí tak svrhli zápas na svoji stranu. Před druhým utkáním se Jiskra ujala vedení 1:0 na zápasy a skóre +10 bodů. Všichni hráči z našeho tábora si zalouží za 100% přístup a bojovnost pochvalu stejně tak i ti, kteří nenastoupili, ale byli výbornou podporou pro ty na hřišti.