26/01/2008 18:30

Trojky: 5/4

Fauly: 23/17

Šestky: 14/8, 25/15

Naše sestava byla citelně oslabena o našeho nejlepšího střelce Jana Šípka. I přesto jsme do zápasu vstoupili aktivně. Agresivně jsme bránili, v útoku sice malinko vázla kombinace a střelba, ale i přesto jsme dokázali první čtvrtinu vyhrát 15:14. Ve druhé čtvrtině pokračovala hra, při které se skóre měnilo z jedné strany na druhou. V poločase byl stav 33:36. Do této chvíle naši hru zdobila agresivní nátlaková obrana a výborné vypomáhaní mezi dlouhými hráči. Jenže po přestávce jsme nastoupili jako by bez srdce, bez touhy dál bojovat a především bez agresivity. Benešov nám tak během jedné minuty odskočil o 13 bodů a do 5.minuty již navýšil své vedení na 16 bodů. Zkrátka se naše hra po přestávce naprosto rozpadla, individuální chyby ve všech herních činnostech stáli naše hráče možnost bojovat o vítězství až do konce. Benešovu gratulujeme k vítězství a k jejich předvedené nátlakové hře.