Krajský přebor muži C (2012/2013)

101:54
(31:12, 23:11, 28:17, 19:14)

16/02/2013 19:00

V sobotu jsme nastoupili do zápasu proti silným Domažlicím, které ovšem přijeli v značně oslabené sestavě pouhých sedmi hráčů. I přesto jsme je však nepodceňovali a přistoupili ke hře zodpovědně hned od první minuty. Padlo nám téměř vše, co jsme vystřelili a po pěti minutách jsme měli již slušný náskok 19:8, který jsme do konce první čtvrtiny ještě navýšili. Střelba samozřejmě nemohla vydržet celý zápas, nicméně jsme do konce poločasu přidali dalších 23 bodů. Na soupeři bylo vidět, že se trápí a že v okleštěné sestavě nemohou fyzicky vydržet proti naší široké rotaci.

Do druhého poločasu jsme nastupovali již s náskokem 31 bodů, ale nepolevili jsme a nepřipouštěli drama. Střelecká dvojice Dvířka/Brada přidávali jeden koš za druhým a dohromady nasbírali 56 bodů. Nakonec se nám podařilo dosáhnout i magické stovky (děkujeme Bradíku :)).