BKK Holýšov vs. BK Loko Plzeň "C"
Krajský přebor muži C (2010/2011)

49:76

23/10/2010 18:00

Do zápasu jsme vstoupili dobře a ujali se vedení 6:0 respektive 12:3. Jenže pak Holýšov zpomalil hru, přitvrdil hru a my se začali zaobírat nebasketbalovými věcmi jako je diskuse s rozhodčími a nespokojenost s vlastními výkony. I díky tomu se hrál téměř po celý první poločas vyrovnaný zápas, 34:26. O přestávce jsme se všichni uklidnili a jasně si řekli, že musíme nadále pokrýtvat hlavní postavu domácích Petra Přikryla. Dalším jasným pokynem bylo najíždět do koše z čehož bude vyplývat přečíslení obrany a přibývání otevřených střel. Vše řečené se nám povedlo do puntíku splnit. Jako jasné plus k řečeným pokynům ještě přibyla obrana našich dlouhých, kteří nedovolili svým protějškům vůbec nic. Ve druhém poločasu jsme tak jasně dominovali a povedlo se nám zvítězit přesvědčivým způsobem o 27 bodů.