M.Lázně vs. TJ Lokomotiva Plzeň "C"
Krajský přebor muži C (2009/2010)

76:63

21/03/2010 11:00

Do posledního zápasu, opět jen se 7 hráči jsme vstoupili překvapivě dobře. Domácí se snažili ihned od úvodu vyvíjet na naše hráče tlak, ale často bez úspěchu. V obraně fungovala naše zóna a v útoku jsme nájezdem a následným shozem proměňovali většinu šancí. Trochu překvapivě jsme tak po většinu prvního poločasu vedli, 38:35 pro domácí po 20-ti minutách. Po změně stran Mariánky ještě vystupňovali své obrané úsilí a odskočili nám na 10 bodů. Jenže i přesto jsme stále nehráli zle. V obraně jsme začali být díky únavě sice pomalejší, ale v útoku se nám poměrně slušně dařilo domácí přehrávat na všech postech. Je samozřejmě, že ne vždy, ale vzhledem k naší únavě a počtu hráčů to bylo často. 4.minuty před koncem zápasu se nám podařilo stáhnout náskok soupeře na přijatelných 6 bodů. Jenže následné 3 ztráty nás stály šanci pokusit se vyhrát, poněvadž stáhnout 11 bodů již zkrátka nešlo. I přes prohru o 13 bodů jsme možná vyhráli, poněvadž na vzájemné skóre máme s M.Lázněmi o 1 bod příznivější bilanci. V posledním zápase sezóny jsme tak rozhodně nezklamali a předvedli na dané možnosti slušný výkon. Opět můžeme litovat absence velkého počtu hráčů. Mariánským Lázním gratulujeme jak k vítězství tak k výkonu.