27/01/2008 09:00

Trojky: 7/3

Fauly: 17/12

Šestky: 13/8, 20/10

V neděli nastoupil náš celek proti Táboru a opět nám chyběl Šípek. Vstup do zápasu nám nevyšel. Chyběla agresivita, pohyb a především kvalitní obrana 1 na 1. Po následném timeoutu a následném prostřídání se náš obraz hry výrazně zlepšil. Do konce první čtvrtiny jsme tedy náskok Tábora stáhli, 13:14. Ve druhém hracím období jsme stále poměrně slušně bránili, ale tentokrát vázl útok, špatně jsme volili střelecké pozice a vůbec nevyužívali nájezdu do koše a dlouhé hráče. V poločase tak svítil stav 21:29. Po přestávce se konečně začalo dařit aspoň jednomu z našich střelců, Janu Bradovi. K tomu se zlepšila obrana 1 na 1, vypomáhání mezi jednotlivými posty a odstupování ze slabé strany. Do konce třetí čtvrtiny se nám povedlo stáhnout náskok soupeře na pouhé 4 body. Posledních 10 minut zápasu jsme však nezvládli především takticky. Jednak jsme si nechali dávat jednoduché koše a naše střelba byla uspěchaná. Zápas jsme tedy prohráli, ale za bojovnost a předvedený výkon lze hráče částečně pochválit. Táboru gratulujeme k vítězství, bylo zasloužené.