U20 liga mladí muži (2007/2008)

101:54

23/09/2007 11:00

Popis zápasu

V nedělním zápase jsme drželi vyrovnaný stav až do osmé minuty první čtvrtiny, poté vlivem naší nepozornosti v obraně si soupeř získal dvanácti bodový náskok. Ve druhé čtvrtině soupeř zvíšil náskok na 30 bodů a to díky špatným doskokům a střelbou trojek, kdy jsme nedokázali včas přistoupit k hráči z míčem. Ve třetí čtvrině došlo ke změně obrany a mírnému zlepšení, ale v útoku se nám nedařilo zahrát jediný signál do konce. Ve čtvrté čtvrtině se už nic nezměnilo a tak jme zaslouženě prohráli 101:54. Se sobotním zápasem jsem byl celkem spokojen a až na uvedené skutečnosti to byl dobrý výkon celého družstva. S nedělním výkonem jsem hrubě nespokojen protože byl plný individuálních chyb a myslím si, že někteří hráči by se měli zamyslet nad svým výkonem.

Čtvrtiny: 24:12, 40:21, 22:14, 15:7