Trojky: 6/3

Fauly: 13/19

Šestky: 16/10, 14/8

Čtvrtiny: 30:8, 8:16, 15:15, 11:16

Do zápasu jsme vstoupili se zónovou obranou a bez svého kapitána Kaisera. Naše obrana na počátku fungovala, ale v útoku byli naši hráči netrpěliví a velice často sobečtí. Útoky jsme zakončovali zbrkle, z nepřipravených pozic a hlavně výhradně bez spolupráce mezi sebou. První čtvrtinu jsme tak prohráli 8:30. Tým se však nevzdal. Změnili jsme obranu na osobku. Začali jsme spolupracovat v útoku, lépe organizovat hru a najednou to šlo. Ještě do poločasu jsme náskok soupeře stáhli na přijatelných 14 bodů. Do druhé půle nastoupila pětka Běl, Riedl, Brada, Bohm a Šmíd. Úkol byl jasný, zrychlit hru, zrychlit přechod a hlavně eliminovat pohybem útočnou fázi soupeře. To se nám dařilo a během této čtvrtiny jsme snížili náskok až na 9 bodů. V posledním dějství naše dobrá hra gradovala a soupeře jsme začali přehrávat. Jenže za stavu 57:48 pro Rokycany jsme nedali 2 šestky a dva jasné šoupáky. Tím jsme jasně odmítli šanci na vítězství. Zápas jsme nakonec prohráli, ale nikoli vzdali, za což tým zaslouží pochvalu. Dále musíme uznat, že Rokycany hrály po celý zápas dobře, minimálně kazily a hlavně velice dobře spolupracovaly. Jenže i tak byli k poražení, jenže to bychom museli proměňovat jasné střelecké příležitosti (šoupáky), kterých jsme neproměnili 9. V zápase podal velice dobrý výkon Martin Riedl, jen tak dál Gumídku.