(19:8, 18:24, 30:6, 29:11)

09/01/2011 10:00

Opět dobré utkání, kterých bychom chtěli hrát asi víc.

Tachov sice přijel jen s 6 hráči, ale přesto to bylo o jednoho víc než Sokol Bor :))

I když bez bez kapitána - Artrózy,  zdravotně indisponovaného Lejsyho a z nepochopitelných důvodů Filipa jsme předvedli jeden z lepších zápasů.

Základem byla pevná obrana, kde se dařilo všem. Svědčí o tom jen 8 bodů Tachova za první 1/4 a 6 ve třetí 1/4. Druhý koš dali až v 8 minutě.

Jelikož hrajeme pro radost, hráli jsme všichni, a to se trochu odrazilo ve druhé 1/4.

Po poločasové přestávce se projevila kvalita  a skore narůstalo . Třetí 1/4   30:6.

Výborně hráli Bába a Metla, střelecky zářil Prcalík. V obraně nedali soupeři vydechnou Jebas s Forym. Kondicí překypoval Ted.  Přehled při rozehrávce ukázal Muflon.

Utkání řídili přesní rozhodčí  Kuška a Tauber.