Lokomotiva Plzeň - BK Kaučuk Kralupy
U20 liga mladí muži (2007/2008)

78:56

10/02/2008 09:00

V Neděli jsme odehráli utkání s papírově slabším soupeřem - Kralupy. Začátek utkaní napověděl, že tomu tak opravdu je, již od prvních minut jsme se ujali vedení a svůj náskok stále navyšovali, takže v poločase byl výsledek 44:17. Do této chvíle jsem mohl být jako trenér s výsledkem a předvedenou hrou spokojený. Do druhé poločasu vstoupili naši hráči přes veškerá upozornění velice laxně, čehož využil soupeř a presinkem snížil náš náskok na 18 bodů. Potom se tepřive naši hráči "probrali" a začali hrát, ale hra byla plná špatných přihrávek, nepřipravených střel a hlavně špatné obrany. Přesto se nám podařilo udržet náskok a vyhrát. Myslím si, že není důvod k oslavě, ale k zamyšlení, protože podle mého názoru byl druhý poločas nejhorším výkonem celé sezóny.

Čtvrtiny: 23:10, 21:7, 16:22, 18:17