Jiskra Domažlice - BC Loko Plzeň "C"
Krajský přebor muži C (2008/2009)

93:60

30/11/2008 10:00

Po vydařeném výkonu z předešlého den jsme jeli do Domažlic s odhodláním být favoritovy KP vyrovnaným soupeřem. Úvod zápasu se obě mužstva jen oťukávaly a v 6.minutě byl stav 9:6 pro Domažlice. V tento moment nás zrazovali zbytečné chyby (ztráty na rozehře, nedávání šoupáku a velice špatné řešení situací jeden na jedna). Zatímco Domažlice předváděli slušnou kombinaci mezi všemi hráči. Podařilo se jim do konce první čtvrtiny navýšit svůj náskok na 11 bodů, 21:10. Do druhé čtvrtiny jsme změnili obranu a začali domácím komplikovat život. I když jsme v tento monent získávali jeden míč za druhým tak jsme tyto zisky nedokázali proměnit v body a tím jsme se odsoudili k porážce. Z této krize se nám již nepodařilo vzpamatovat. Domažlice nám uštědřily výprask jaký již dlouho nepamatujeme. Sportovně musíme uznat, že soupeř byl dneska někde jinde. Ne každý den je posvícení a né každý den vychází vše, ale mrzí mě jakým způsobem náš celek ve druhém poločase složil zbraně a především mě velice zklamal přístup mladých hráčů, kteří nebyli ochotni bránit.