Krajský přebor muži B (2007/2008)

69:60

27/10/2007 19:30

Popis zápasu

První domácí zápas sehrál náš nově sestavený celek proti Klatovům. Tým složený z hráčů loňského "céčka" a juniorů, kteří hrají ligu kategorie U20. Vstup do zápasu se nám nepovedl. Klatovy zkušenou hrou potvrzovali roly favorita a v 5.minutě vedli 10:5. Po oddechovém čase, při kterém jsme si řekli co hrát a především jak lépe bránit se obraz hry začal měnit. Naše obrana začala fungovat jak měla, hráči velice dobře odstupovali ze slabé strany, v útoku se nám dařila střelba ze střední a dlouhé vzdálenosti a tím pádem jsme si do poločasu vytvořili 11 bodové vedení. Po poločase jsme pokračovali v dobré střelbě, obraně a náš náskok se navýšil až na 24 bodové vedení. V ten moment jsme byli jasně lepší, naše hra byla založena na obraně a jednoduchosti v útoku. Zhruba 7 minut před koncem zápasu dostali šanci i hráči z lavičky a bohužel zbrklostí a zbytečnýma chybama dovolili soupeří snížit na 9 bodů. Je nutné podotknout, že naši mladící musejí někde sbírat zkušenosti a právě tyto závěry zápasů jim dávají to co jim v budoucnu jen pomůže, sníženi rozdílu ve skóre tak nemusí náš celek tolik mrzet.