65:55
(17:13, 6:14, 22:12, 20:16)

22/01/2011 15:30

Popis zápasu

Zápas byl přímým soubojem o čelo tabulky. Lépe do zápasu vstoupili hosté a ujali se vedení 7:2. My jsme v té době hráli příliš ustrašeně a nekoncentrovaně. Míče nám padali z rukou a i když jsme si dokázali vypracovat pozice tak takovým váháním zda střelu zvednout či ne jsme neměli rytmus a tím pádem míjeli. Po následném timeoutu jsme více rozpohybovali útok. Zapojili jsme více hráčů a najednou jsme udávali ráz zápasu my, 8.minuta 17:10 pro nás. Jenže v závěru čtvrtiny jsme chybovali a dovolili soupeři snížit na 4 body. Ve druhé čtvrtině se obraz hry nijak výrazě nezměnil. Naše zóna stále eliminovala největší zbraň hostů, hru do bedny a v blízkosti koše a střelci hostů stále netrefovali. Jenže náš útok byl stále takový kostrbatý. Špatně jsme volili kombinace a stále hrál především hráč s míčem. Poločas 23:27. Do třetí čtvrtiny jsme vstupovali s jediným přáním, zlepšit pohyb v útoku a kombinační hru. K obraně výtky nebyli, poněvadž ta nás držela nad vodou. Přání jsme vyplnili. Šňůrou 7 bodů se nám povedlo vymazat náskok soupeře. Zlepšená hra pokračovala, do konce čtvrtiny jsme vedli o 6 bodů. Začátek posledních 10 minut lépe začali hosté. Hrou přes posta a následným výhozem na střelce umazali náš náskok na 2 body. Jenže od toho momentu jsme převzali otěže zase my. Pravdou je, že nám v tom napomohli 2 technické hostů, ale to nic nemění na tom, že závěr zápasu jsme zvládli. Poslední 3 minuty zápasu jsme měli šestky 8:7, což musíme okomentovat "zaplať pán bůh", poněvadž v průběhu zápasu jsme šestky stříleli příšerně (celkem 27:16).

Závěrem musíme konstatovat 2 věci:

1. jako dobrý tah se jednoznačně ukázala sázka na zónu 2-1-2 což byl nápad našeho trenéra S.Kozla, dobrý Stando :)))), kdo by to byl do tebe řek

2. v dnešním zápase ukázal náš celek vnitřní sílu, když se mu povedlo vyhrát zápas, ve kterém nehrál dobře