Rozpis - Streetball Challenge for Kids 2021

KURT 1

9:15 Segedíni : BK Loko U14
9:30 Golden boys extra big : BK Sokolov U14
9:45 Golden boys big : Tři Klatovské borůvky
10:00 BK Loko U13 Y : Golden boys medium
10:15 Klatovští bačové :  BK Sokolov U13 B
10:30  2E2A :  Šmoulinky
10:45  BK Sokolov U14  Segedíni
11:00  Trakthor  Golden boys big
11:15  BA Radotín U13  BK Loko U13 X
11:30  Golden boys small  BK Loko U13 Z
11:45  Hotshot  Chodí
12:00  BK Sokolov U14  BK Loko U14
12:15  Segedíni  Košíčkáři z Klatov
12:30  Hasbulla gang   Trakthor
12:45  Golden boys medium  Žirafáci
13:00  BK Sokolov U13 B  BA Radotín U13 Wolves
13:15  Šmoulinky   Mamby
13:30  Košíčkáři z Klatov  BK Sokolov U14
13:45  Golden boys big   Hasbulla gang 
14:00  1.A  1.B
14:15  2.A  2.B
14:30  SKILLS    
15:00  3.A  3.B
15:15 Košíčkáři z Klatov  BK Loko U14
15:30      
15:45 Válečníci DC  Golden boys big
16:00 1.F  1.D
16:15 2.F  : 2.D 
16:30  3.F  3.D 
16:45  1.E  1.F
17:00  2.E  2.F 
17:15  3.E  3.F 
17:30  O 7. místo  
17:45  O 7. místo  
18:00  O 13. místo  
18:15 Finále

KURT 2

9:30 Hasbulla gang  : Válečníci DC
9:45 BK Loko U13 X : Klatovští koníci
10:00 BK Loko U13 Z : BK Sokolov U13 A
10:15 Chodí : Koubasket
10:30    :  
10:45  Košíčkáři z Klatov   Golden boys extra big 
11:00  Tři Klatovské borůvky Hasbulla gang 
11:15  Žirafáci BK Loko U13 Y
11:30  BA Radotín U13 Wolves
Klatovští bačové
11:45  Mamby 2E2A
12:00       
12:15  Válečníci DC Tři Klatovské borůvky
12:30  Klatovští koníci BA Radotín U13
12:45  BK Sokolov U13 A  Golden boys small
13:00  Koubasket Hotshot
13:15  BK Loko U14  Golden boys extra big
13:30       
13:45  Trakthor Válečníci DC
14:00  1.D  1.E
14:15  2.D  2.E
14:30       
15:00  3.D :  3.E
15:15 Segedíni Golden boys extra big
15:30 Tři Klatovské borůvky   Trakthor 
15:45 1.C 1.A
16:00 2.C  2.A
16:15 3.C  : 3.A
16:30  1.B  1.C
16:45  2.B 2.C
17:00  3.B  3.C
17:15  O 9. místo
17:30  O 5. místo
17:45  O 5. místo
18:00  O 15. místo
18:15 Finále

KURT 3

9:15 BK Sokolov U12 A : BA Radotín U12
9:30 BK Sokolov U10 : Levharti
9:45 BK Loko U11 : BA Radotín
10:00 Klatovští tygři : Bobíci
10:15 Levharti : BK Sokolov U10
10:30  Nejmladší válečníci : BK Loko U11
10:45  Bobíci BK Sokolov U12 A
11:00  BK Loko U10 BK Sokolov U10
11:15  BA Radotín Klatovská lvíčata
11:30  BA Radotín U12 Bobíci
11:45       
12:00  Klatovská lvíčata Nejmladší válečníci
12:15  BK Sokolov U12 A BK Loko U12
12:30  BK Sokolov U10 Lišky
12:45  BK Loko U11 Klatovská lvíčata
13:00  BK Loko U12 BA Radotín U12
13:15       
13:30  Nejmladší válečníci BK Sokolov U11
13:45  Bobíci BK Loko U12
14:00  BK Sokolov U10 Lišky
14:15  BK Sokolov U11 BK Loko U11
14:30       
15:00  BA Radotín U12 Golden boys mini
15:15      
15:30 Klatovská lvíčata    BK Sokolov U11
15:45 Golden boys mini Bobíci
16:00    
16:15 BK Loko U11 : Klatováci
16:30  BK Loko U12 Golden boys mini
16:45  Levharti Lišky
17:00  Klatováci Klatovská lvíčata
17:15  Bobíci BK Sokolov U12 B
17:30  O 3. místo  
17:45  O 9. místo  
18:00  O 17. místo  
18:15 O 3. místo

KURT 4

9:15 BK Sokolov U11 : Klatováci
9:30 BK Sokolov U12 B : BK Loko U12
9:45 BK Loko U10 : Lišky
10:00 Klatovská lvíčata : Draci
10:15 Golden boys mini : BK Sokolov U12 B
10:30  BK Loko U10 : Lišky
10:45  Draci BK Sokolov U11
11:00  BK Loko U12 Klatovští tygři
11:15  Lišky Levharti
11:30  Klatováci Draci
11:45  Klatovští tygři Golden boys mini
12:00       
12:15  BK Sokolov U11 BA Radotín
12:30  BK Sokolov U12 B Klatovští tygři
12:45  BK Loko U10 Levharti
13:00  BA Radotín Klatováci
13:15  Golden boys mini BK Sokolov U12 A
13:30       
13:45  Draci BA Radotín
14:00  BK Sokolov U12 A BK Sokolov U12 B
14:15  BK Loko U10 Levharti
14:30       
15:00  Klatováci Nejmladší válečníci
15:15 Klatovští tygři BK Sokolov U12 A
15:30 Lišky    
15:45 Nejmladší válečníci BK Sokolov U10
16:00 BK Sokolov U12 B Draci
16:15   :  
16:30  BA Radotín

BA Radotín U12

16:45  BA Radotín U12 Nejmladší válečníci
17:00       
17:15  Draci BK Loko U11
17:30

BK Sokolov U10

: BK Loko U10
17:45  O 11. místo  

Partneři