Týmy a umístění

Final Rank Group RankGroupTeamPlayedWonPoints
3. 2. A1 BK Lokomotiva Plzeň 2 1 4
1. 1. A2

Int. B. Akademie Munich (IBAM)

2 2 6
  3. A3

BK Lokomotiva Karlovy Vary

2 0 2
4. 1. B1

Sršni Písek

2 2 6
7. 2. B2

Cybex Talents Bayreuth

2 1 4
  3. B3

BK Klatovy G

2 0 2
6. 2. C1

BK Beroun

2 1 4
8. 3. C2

Spartak Kaplice

2 0 2
  1. C3

BC Kolín

2 2 6
2. 1. D1

BK Klatovy B

2 2 6
5. 2. D2

TJ Sokol Kbely

2 1 4
  3. D3

BK Kralupy nad Vltavou

2 0 2
3. 3. G1

BK Lokomotiva Karlovy Vary

3 1 5
2. 2. G2

BK Klatovy G

3 2 7
1. 1. G3

BC Kolín

3 3 9
4. 4. G4

BK Junior Kralupy nad Vltavou

3 0 3

 


Rozpis zápasů a výsledky

27th December

TimeGymTeam 1 ResultTeam 2
10:00 Loko 2.2 Sršni Písek 70:40 BK Klatovy G
11:10 Loko 2.2 BK Klatovy B 62:33 TJ Sokol Kbely
12:20 Loko 2.2 BK Lokomotiva Plzeň 70:9 BK Lokomotiva Karlovy Vary
13:30 Loko 2.2 BK Beroun 29:34 BC Kolín
13:30 Loko 2.1 Cybex Talents Bayreuth 70:35 BK Klatovy G
14:40 Loko 2.2 TJ Sokol Kbely 106:16 BK Kralupy nad Vltavou
15:50 Loko 2.2 Int. B. Akademie Munich (IBAM) 86:12 BK Lokomotiva Karlovy Vary
17:00 SPSE2 Spartak Kaplice 30:50 BC Kolín
18:10 Loko 2.1 Sršni Písek 60:42 Cybex Talents Bayreuth
18:10 Loko 2.2 BK Kralupy nad Vltavou 8:144 BK Klatovy B
18:10 Loko3 BK Lokomotiva Plzeň 39:48 Int. B. Akademie Munich (IBAM)

28th December

TimeGymTeam 1 ResultTeam 2
9:00 Loko 4 BK Beroun 56:18 Spartak Kaplice
11:20 Loko 4 BK Lokomotiva Karlovy Vary 24:44 BK Klatovy G
11:20 SPSE2 BC Kolín 90:10 BK Kralupy nad Vltavou
12:30 Loko 2.1 Q1 Sršni Písek - TJ Sokol Kbely 48:20
12:30 Loko 2.2 Q2 IBAM - Spartak Kaplice 101:14
13:40 Loko 2.1 Q3 BK Beroun - BK Lokomotiva Plzeň 22:48
13:40 Loko 2.2 Q4 BK Klatovy B - Cybex Talents Bayreuth 70:37
14:50 SPSE 2 BC Kolín 32:13 BK Lokomotiva Karlovy Vary
16:00 SPSE 2 BK Kralupy nad Vltavou 18:65 BK Klatovy G
17:10 Loko 2.1 S1 Sršni Písek - IBAM 27:60
17:10 Loko 2.2 5. - 8. Place TJ Sokol Kbely - Spartak Kaplice 52:26
18:20 Loko 2.1 S2 BK Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy 44:52
18:20 Loko 2.2 5. - 8. Place BK Beroun - Cybex Talents Bayreuth 36:26

29th December

TimeGymTeam 1 ResultTeam 2
10:10 Loko 4 BK Lokomotiva Karlovy Vary 44:16 BK Kralupy nad Vltavou
10:10 SPSE2 BK Klatovy G 29:40 BC Kolín
11:20 Loko 2.1 7th Place Game Spartak Kaplice - Cybex Talents Bayreuth 10:46
11:20 Loko 2.2 5th Place Game TJ Sokol Kbely - BK Beroun 40:36
13:40 Loko 2.1 3rd Place Game Sršni Písek - BK Lokomotiva Plzeň 28:42
13:40 Loko 3 Final IBAM - BK Klatovy 68:30