Po dvou nevydařených zápasech na palubovce Hradce Králové se přesunula série do Plzně.

Už od prvních minut bylo vidět, že jsme hráli mnohem lépe než v těch předchozích utkáních. První čtvrtinu jsme odehráli téměř vyrovnaně, v té druhé si už soupeř vytvořil mírný náskok, který před koncem prvního poločasu ještě navýšil na rozdíl 10 bodů. Nejlepší herní úsek jsme odehráli ve třetí periodě, kterou jsme vyhráli 30:19! Soupeřův náskok jsme vymazali a do konce jsme šli pár vteřin před koncem do vedení, kdy V. Honomichl proměnil oba trestné hody a upravil tak skóre v náš prospěch na 68:67. V poslední desetiminutovce nám zřejmě došly síly a soupeř si vytvořil mírný náskok, který udržel až do závěru utkání. Sezóna tedy pro nás skončila. I když jsme nevyhráli, mohli jsme po zápase odejít se vztyčenou hlavou, protože jsme na hřišti nechali vše a bojovali jsme až do úplného závěru. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás podporovali.

BK Lokomotiva Plzeň - Sokol H. Králové 2 82:90 (17:21, 38:48, 68:67)

Nejlepší střelci: J. Kovanda 17, K. Říha 15, V. Honomichl 14, M. Dvířka 11, J. Suchý 8

Hráč utkání: K. Říha 15 bodů, 10 doskoků a 7 asistencí - užitečnost 24