Osm družstev bojovalo v Roudnici nad Labem po čtyři dny o titul Mistra České Rebubliky.

Naše družstvo na úvod čekala Kroměříž, jak se později ukázalo Mistr této kategorie, v celém zápase jsme se soupeřem drželi krok a nakonec prohráli 56:66. Druhý den jsme se utkali s BK Chomutov, po vyrovnaném prvním poločase jsme zlepšili obranu a soupeře přejeli 35:68. Dále nás čekal zápas o nejlepší 4 s družstvem Baskeťáci Josefov, po naprosto vyrovnané první čtvrtině jsme zcela propadli ve všech činnostech, družstvo psychicky odpadlo a sehráli jsme nejhorší zápas za poslední roky, s výkonnostně vyrovnaným soupeřem jsme prohráli rozdílem třídy 74:46.

Poslední den nás čekal boj o 5. místo s USK a jako bychom na palubovce viděli jiný tým, předvedli jsme pohledný kolektivní výkon a v dramatickém zápase soupeře porazili 65:58. Zaslouženým Mistrem ČR se stala Slavia Kroměříž, která ve finále přehrála Barest Praha, překvapivě až na třetím místě skončili BK Pardubice. Naše 5. místo beru jako úspěch a ještě cennější je to že s nejlepšími družstvy této kategorie držíme krok a výkonnostně nezaostáváme. Čeká nás však ještě mnoho práce.

Závěrem bych chtěl poděkovat rodičům za celoroční podporu a výraznou pomoc při organizaci zápasů.