V dalším kole 1.ligy mužů jsme zajížděli do Litoměřic. Soupeř na domácí palubovce zatím neokusil porážku a ani náš tým to nedokázal změnit.
K zápasu jsme odcestovali bohužel nekompletní a to bez Zemana, Märze a Froňka z pracovních a studijních povinností. Jejich místo zastoupili naši junioři Baselides, Karlíček a Král. Věděli jsme , že nás nečeká nic jednoduchého a bude to fyzicky a mentálně namáhavý zápas, pokud chceme uspět.  V utkání samotném se nám povedl vstup do první čtvrtiny, kde jsme hráli velmi aktivně na útočné polovině. Ve druhé čtvrtině jsme soupeři odskočili na 7 bodový rozdíl, hráči hledali volné střely, zejména Václav Honomichl a dobře fungovali na obranné polovině. Bohužel v závěru druhého poločase jsme nechali rozehrát oporu domácího celku Martina Klimeše, který bod po bodu obracel skóre ve prospěch domácích a my tak odcházeli v poločase za stavu 33:32. Do druhého poločasu jsme odcházeli s pokyny jak eliminovat pivota domácích, hrát opět aktivně do vymezeného území a hledat pořád volné střely. Což se bohužel nestalo a my tak soupeři předali definitivně kontrolu nad utkáním, k tomu naši pivoti propadali na obranné polovině skoro ve všech činnostech ve vymezeném území, v následku frustrace jsme začali na útočné polovině hrát složitě a zakončovali vždy těžké pozice. Dobře hrající Václav Honomichl, který nás táhl v prvním poločase, neudržel nervy na uzdě a po nevhodném komentování a chování byl po zásluze rozhodčím vyloučen, což nás nejspíše oslabí i do budoucna.