V sobotu jsme přivítali na své palubovce tým SKB Rokycany. Soupeř přijel v oslabené sestavě, a tak byla již od začátku zápasu vidět jasná převaha plzeňského týmu. Již po první čtvrtině si domácí vytvořili 30 bodový náskok, který v průběhu zápasu postupně navyšovali a dotáhli tak zápas do vítězného konce.

1. BK Lokomotiva Plzeň x SKB Rokycany   127:26

2. Stejný scénář se opakoval také ve druhém zápase, ačkoliv to již nebyla taková “bodová přestřelka“ jako v prvním utkání. Domácí si od první čtvrtiny opět vytvořili náskok, který pak s přehledem drželi po zbytek zápasu a radovali se tak ze druhé výhry.

BK Lokomotiva Plzeň x SKB Rokycany    70:15

1. Komentář trenéra:
  2. „Obě dvě utkání si naši hráči užili, teď je ale čas soustředit se na příští víkend, kdy odehrajeme 3 zápasy ve 3 dnech v kategorii U14. Budeme rádi, pokud nás přijdete podpořit a zafandit nám. V pátek hrajeme od 18:30, v sobotu "