Kalendář / Statistiky


PoÚtStČtSoNe
 
1
234
  • 15:00
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    Rokycany - Loko

    Hala SKB, Jiráskova 1033, Rokycany
  • 16:00
    U14 žákovská liga (2017/2018)

    J.Hradec - Loko

    29:18 57:24 78:35
  • 17:00
    U17 extraliga kadeti A (2017/2018)

    NH Ostrava - Loko

    14:22 33:39 53:57
  • 17:00
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    Rokycany - Loko

    Hala SKB, Jiráskova 1033, Rokycany
5
6
7
8
9
10
11
  • 09:30
    U11 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - DBaK

    26:2 16:5 22:0 16:6
  • 11:00
    U11 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - DBaK

    26:0 22:0 24:1 18:1
  • 15:00
    U13 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - K.Vary

    Tělocvična 28.ZŠ, Rodinná 39, Plzeň
  • 16:30
    U13 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - K.Vary

    Tělocvična 28.ZŠ, Rodinná 39, Plzeň
  • 18:00
    U19 extraliga junioři A (2017/2018)

    Litoměřice - Loko

    14:7 32:16 52:23
  • 18:30
    Krajský přebor muži B (2017/2018)

    Loko "B" - Domažlice

    28.ZŠ, Rodinná 39, Plzeň
  • 18:30
    U15 žákovská liga (2017/2018)

    S.Vyšehrad - Loko

    10:13 31:30 47:51
  • 19:00
    Krajský přebor muži C (2017/2018)

    BK Klatovy "B" vs BK Lokomotiva Plzeň "C"

    14:18 11:19 19:25 14:30
12
  • 09:00
    U15 žákovská liga (2017/2018)

    BA Sparta - Loko

    20:13 34:23 52:39
  • 10:00
    U19 extraliga junioři A (2017/2018)

    Liberec - Loko

    24:16 43:32 67:44
  • 16:00
    1.liga ČR muži A (2017/2018)

    Litoměřice - Loko

    19:15, 33:32, 61:42
13
14
15
16
17
  • U14 žákovská liga (2017/2018)

    Loko - Písek

  • 12:30
    U17 nadregionální soutěž B (2017/2018)

    Loko - Bor

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 19:00
    1.liga ČR muži A (2017/2018)

    Loko - S.Pražský

    Městská SH 2, Úslavská 75, Plzeň
18
  • U14 žákovská liga (2017/2018)

    Loko - NBK Praha

  • 09:30
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - Sokolov

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 11:15
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - Sokolov

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 13:30
    U17 nadregionální soutěž B (2017/2018)

    Loko - Sokolov

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 18:00
    U17 extraliga kadeti A (2017/2018)

    Pardubice - Loko

    Hala BK Pardubice, V Ráji 311
19
  • U14 žákovská liga (2017/2018)

    Loko - Ba S.Praha

  • 08:30
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    BK Lokomotiva Plzeň vs BC Vysočina

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 09:30
    U17 extraliga kadeti A (2017/2018)

    Nymburk - Loko

    ZŠ Komenského
  • 10:00
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    BŠ Tygři Praha vs Baskeťáci Josefov

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 11:30
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    BC Vysočina vs Baskěťáci Josefov

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 13:00
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    BK Lokomotiva Plzeň vs BŠ Tygři Praha

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 14:30
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    BŠ Tygři Praha vs BC Vysočina

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 16:00
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    BK Lokomotiva Plzeň vs Baskěťáci Josefov

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
20
21
22
23
24
  • 19:00
    1.liga ČR muži A (2017/2018)

    Loko - GBA

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
25
  • Krajský přebor muži B (2017/2018)

    Slavoj Plzeň - Loko "B"

  • 09:30
    U13 krajský přebor (2017/2018)

    Rokycany - Loko

    Sportovní hala SKB
  • 10:00
    U11 krajský přebor (2017/2018)

    Klatovy - Loko

    SH BK Klatovy
  • 11:30
    U13 krajský přebor (2017/2018)

    Rokycany - Loko

    Sportovní hala SKB
  • 12:00
    U11 krajský přebor (2017/2018)

    Klatovy - Loko

    SH BK Klatovy
  • 13:30
    U19 extraliga junioři A (2017/2018)

    Pardubice - Loko

    Hala BK Pardubice, V Ráji 311
  • 18:15
    U15 žákovská liga (2017/2018)

    Jižní Supi - Loko

    TJ Sokol Petrovice
26
  • 09:00
    U19 extraliga junioři A (2017/2018)

    Brno - Loko

    SH Morenda
  • 10:00
    U15 žákovská liga (2017/2018)

    Sokol Pr. - Loko

    Sokol pražský, Žitná 42, Praha 2
27
28
29
30