Kalendář / Statistiky


PoÚtStČtSoNe
 1
  • 10:00
    U15 žákovská liga (2017/2018)

    Loko - Jižní Supi

    15:35 29:52 43:74
  • 13:00
    U19 extraliga junioři A (2017/2018)

    GBA - Loko

    26:13 54:24 85:31
2
3
4
5
6
7
  • 09:00
    U14 žákovská liga (2017/2018)

    BA S.Praha - Loko

    15:10 47:20 66:32
  • 10:30
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - Domažlice

    7:18 33:23 50:37
  • 12:30
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - Domažlice

    25:14 46:29 61:48
  • 14:00
    U17 extraliga kadeti A (2017/2018)

    Prostějov - Loko

    20:12, 40:30, 57:40
  • 18:00
    U17 nadregionální soutěž B (2017/2018)

    Loko - Slaný

    28:22 39:36 45:53
8
  • 11:15
    U17 extraliga kadeti A (2017/2018)

    Brno - Loko

    25:7 46:19 66:32
  • 15:30
    1.liga ČR muži A (2017/2018)

    Vysočina - Loko

    20:14 35:23 53:42
  • 17:00
    U14 žákovská liga (2017/2018)

    NBK Praha - Loko

    14:8 24:24 37:45
9
10
11
12
1314
  • 10:30
    U11 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - Domažlice

    12:8 16:2 18:5 13:8
  • 12:30
    U11 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - Domažlice

    18:6 18:8 20:13 20:5
  • 14:30
    U13 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - Rokycany

  • 16:00
    U15 žákovská liga (2017/2018)

    Pelhřimov - Loko

    30:15 57:24 72:37
  • 16:30
    U13 krajský přebor (2017/2018)

    Loko - Rokycany

  • 18:00
    U19 extraliga junioři A (2017/2018)

    Loko - Nymburk

    11:23 29:41 43:87
  • 18:30
    Krajský přebor muži B (2017/2018)

    Loko "B" - Klatovy "B"

    28.ZŠ, Rodinná 39, Plzeň
15
  • 10:00
    U19 extraliga junioři A (2017/2018)

    Loko - Usk Praha

    11:21 22:47 37:65
  • 13:00
    U15 žákovská liga (2017/2018)

    Loko - Písek

    10:24 20:41 35:59
16
17
18
19
2021
  • 14:00
    U14 žákovská liga (2017/2018)

    Loko - Domažlice

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 17:00
    U17 extraliga kadeti A (2017/2018)

    Loko - S.Pražský

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 18:00
    U17 nadregionální soutěž B (2017/2018)

    Brandýs n.L. - Loko

    ZŠ Na Výsluní
22
  • 09:00
    U17 extraliga kadeti A (2017/2018)

    Loko - Usk Praha

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 10:30
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    Cheb - Loko

    U Stadionu 1, Cheb
  • 12:30
    U12 krajský přebor (2017/2018)

    Cheb - Loko

    U Stadionu 1, Cheb
  • 13:30
    U14 žákovská liga (2017/2018)

    Loko - Klatovy

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
  • 16:00
    1.liga ČR muži A (2017/2018)

    Loko - Písek

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
23
24
25
26
27
  • 19:00
    1.liga ČR muži A (2017/2018)

    Loko-Nymburk "B"

    Městská sportovní hala, Úslavská 75, Plzeň
28
  • Krajský přebor muži C (2017/2018)

    BK Lokomotiva Plzeň "C" vs BK Lokomotiva Plzeň "B"

  • U13 krajský přebor (2017/2018)

    Klatovy - Loko

  • 14:00
    U19 extraliga junioři A (2017/2018)

    Prostějov - Loko

    Sportcentrum - DDM
  • 17:00
    U15 žákovská liga (2017/2018)

    Loko - Klatovy

    Sportovní hala 4 (SG), Úslavská 75, Plzeň
29
  • U13 krajský přebor (2017/2018)

    Klatovy - Loko

  • 09:00
    U19 extraliga junioři A (2017/2018)

    Snakes Ostrava - Loko

    Hala Sportovního Gymnázia
  • 13:00
    U15 žákovská liga (2017/2018)

    Klatovy - Loko

    SH BK Klatovy
  • 15:00
    U11 krajský přebor (2017/2018)

    Klatovy - Loko

  • 16:30
    U11 krajský přebor (2017/2018)

    Klatovy - Loko

    SH BK Klatovy
30
31